IndexART

Tipy a triky pre výklenky, k dispozícii
article

Wailing Heights , dobrodružná hra, ktorá vám umožní spievať tvoju dušu na ručne vytiahnutých upírov biedy, veganské vlkodlaky a zombie spievajúce duše, je teraz k dispozícii na Xbox One.

Čo je nové s podporou zákazníkov Xbox
article

Tím Xbox pracuje vždy, aby vám priniesol skvelé hry, rozšírené možnosti a nové spôsoby hrania a spojenia so svojimi priateľmi. Ako tím podpory vám chceme poskytnúť rýchlu a účinnú pomoc vždy.

Víkend zadarmo Rainbow Six Siege začína
article

S viac ako 35 miliónmi hráčov sa komunita Rainbow Six Siege každým dňom zvyšuje. Ak ste ešte nezažili napätú taktickú hru Siege , máte šťastie. Všetci členovia konzoly Xbox Live Gold.

Najnovšie komentáre
avatar

IndexART v2

Od Hopyers, pred mesiacom
Webstránka už je opäť spustená na webstránke sa ešte zatiaľ pracuje čiže je beta verzia... Keby ste našli nejakú chybu, bug alebo by ste chceli niečo pridať na web napíšte nám to sem do komentárov... Pripravujú sa dosť veci na webstránku preto je beta verzia že není ešte dokončená... Na webstránku sa bude postupne pomaličky upravovať, opravovať alebo pridávať.. Tak isto pridávať pomaličky nejaké články alebo návody aj súbory... Ďakujeme...
Najnovšie súbory

MyMC (HTML)

Survival-Games (HTML)

Temy diskusného fóra
avatar IndexART v2