S viac ako 35 miliónmi hráčov sa komunita Rainbow Six Siege každým dňom zvyšuje. Ak ste ešte nezažili napätú taktickú hru Siege , máte šťastie. Všetci členovia konzoly Xbox Live Gold si budú môcť vyskúšať kompletnú zážitok Rainbow Six Siege zadarmo od 16. augusta o 12:01 hod. PDT do nedele 19. augusta v 23:59 PDT.
Počas tejto doby hráči budú mať prístup ku všetkému obsahu, ktorý je k dispozícii v štandardnej verzii hry, vrátane každej mapy a režimu pre online hranie PvP, ako aj režimu PvE Terorist Hunt. Spolu s voľným víkendom môžu hráči Xbox One, ktorí sa rozhodnú zakúpiť Rainbow Six Siege medzi 16. augustom a 27. augustom, ušetriť 50% na štandardných a pokročilých vydaniach a 60% na zlaté a kompletné vydania. Členovia Xbox Live Gold, ktorí sa zúčastňujú voľného víkendu a rozhodnú sa o zakúpenie hry, uvidia celý svoj pokrok.
Ak hľadáte tipy na zlepšenie, uistite sa, že ste si naladili turnaj šiestich majstrovských Parížov, aby ste videli najlepších profesionálnych hráčov z celého sveta, ktorí súťažia v najväčšej európskej súťaži Rainbow Six Siege. Turnaj sa bude konať od 13. augusta do 19. augusta a bude vysielaný na stránke https://mixer.com/Rainbow6 .
Okrem hry na vysokej úrovni, šesť hlavných Parížov bude plne odhaliť tretiu sezónu 3, operáciu Grim Sky. Nová sezóna bude obsahovať dvoch nových operátorov, amerického útočníka a britského obrancu, ako aj kompletne prepracovanú základňu Herefordskej základne. Operácia Grim Sky sa čoskoro uvoľní, takže voľný víkend je ideálny čas na skok a oboznámenie sa so všetkým, čo Siege ponúka predtým, ako nová sezóna otriasne veci.
Ak hľadáte rýchleho taktického streleckého streleckého šampióna, kde sú rovnako dôležité zručnosti a šikovnosť, prejdite do oblasti Gold Member v obchode Microsoft Store a od zajtra si stiahnite zadarmo Rainbow Six Siege .

Zdroj: https://news.xbox.com/en-us/2018/08/15/rainbow-six-siege-xbox-one-free-weekend/