Tím Xbox pracuje vždy, aby vám priniesol skvelé hry, rozšírené možnosti a nové spôsoby hrania a spojenia so svojimi priateľmi. Ako tím podpory vám chceme poskytnúť rýchlu a účinnú pomoc vždy, keď ju potrebujete a vo forme, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Prinášame vám nové funkcie a nové spôsoby, ako sa spojiť s vaším podporným kanálom - či už cez Xbox Assist na vašom konzole Xbox One, online na support.xbox.com alebo prostredníctvom fór podpory.
Dnes nás tešíme, že vám pomôžeme s niektorými nedávnymi zmenami, ako aj s ďalšou vlnou nových možností, ktoré uvidíte v konzole Xbox:
Vylepšenia programu Xbox Assist - Last Fall sme spustili konzolu Xbox Assist na konzole Xbox One, ktorá vám pomôže s otázkami a dozviete sa o nových spôsoboch, ako čo najlepšie využiť váš Xbox. Vždy pridávame nové funkcie a spôsoby, ako nájsť to, čo potrebujete pomocou konzoly Xbox Assist vo svojom konzole Xbox One. Neskôr v tomto lete pridáme nové riešenia problémov s bežnými problémami, lepšími informáciami o stave služby služby Xbox Live a ďalšími podrobnosťami o akciách Xbox Live Enforcement.
Vylepšenia virtuálnych agentov - V minulom roku sme na support.xbox.com uviedli virtuálneho agenta. V priebehu leta pridávame nové možnosti a zlepšujeme existujúce možnosti, ktoré vám pomôžu lepšie riešiť a riešiť problémy a poskytnú vám ešte viac spôsobov, ako rýchlo získať pomoc. Ak máte otázku, ktorá nie je vhodná pre virtuálneho agenta, dokonca vám pomôže nájsť najlepšie miesto na získanie odpovede, vrátane kontaktovania s advokátom podpory.
Podpora spätného volania - Váš čas je vzácny. Čakanie na pozastavenie hovoru s advokátom podpory nie je najlepší spôsob, ako tráviť svoj čas. Veríme, že dokážeme lepšie. Neskôr toto leto aktualizujeme službu telefonickej podpory služby Xbox na systém "spätného volania". To znamená, že už nie je čakať v pozdržaní. Stačí sa prihlásiť na adresu support.xbox.com a povedzte nám problém a my vám zavoláme. Je to pohodlnejší, bezpečnejší a rýchlejší spôsob, ako získať pomoc.
Vylepšenia fóra Xbox Forums - Fóra Xbox sa pripájajú na fóra komunitných spoločností spoločnosti Microsoft na adrese answer.microsoft.com, čím vytvárajú jedno miesto na rozhovor o hre v službe Xbox - či už hráte na konzole Xbox, počítači alebo mobilnom telefóne. Fóra pre jednotlivé hry ako Forza Motorsport a Halo Waypoint zostávajú nezmenené.
Vylepšenia v oblasti opravy a sledovania zariadení - pridali sme možnosť spustiť opravu zariadenia a sledovať postup online. Stačí navštíviť účet.microsoft.com a kliknúť na položku Zariadenia.
Tento vývoj zákazníckej podpory znamená rýchlu a účinnú pomoc kdekoľvek a kedykoľvek ju potrebujete. Najlepšie je, že nemusíte robiť nič nové, aby ste mohli využiť tieto vylepšenia. Pomocou konzoly Xbox Assist na svojej konzole alebo našej webovej lokalite podpory, ako ste zvyčajne robili, zabezpečíme, že máte pre vás najrýchlejšiu, najefektívnejšiu a osobnejšiu podporu.

Zdroj: https://news.xbox.com/en-us/2018/08/16/whats-new-with-xbox-custom