Wailing Heights , dobrodružná hra, ktorá vám umožní spievať tvoju dušu na ručne vytiahnutých upírov biedy, veganské vlkodlaky a zombie spievajúce duše, je teraz k dispozícii na Xbox One.
Hádanky sú inšpirované klasickými dobrodružnými hrami, ako sú Monkey Island, Broken Sword a novší Thimbleweed Park a chceli by sme zdieľať niekoľko tipov a trikov, aby ste nenechali dlho poškrabať hlavu .
Lyrické puzzle
Hrajete ako Francis Finkelstein, umývaný spevák a skladateľ, ktorého jediný nárok na slávu spravoval najväčšiu rockovú kapela 60. rokov; The Deadbeats. Francis nemal koncert za 40 rokov, takže keď posledný z Deadbeats odíde, je nadšený, že bude pozvaný na vystúpenie v meste, o ktorom nikdy nepočul o ... Wailing Heights.

Nanešťastie pre Františka je mesto osídlené nemŕtvymi a rezervačné mixovanie znamená, že musí stráviť 80 rokov v držiaku pre zločin Not Being Dead.
Našťastie ďalší utečený väzeň učí Františka, ako sa telo-hop - objaviť položku, ktorú niekto miluje, položka, ktorú nenávidia, a spojí ju s ich menom do zborového textu, aby spieval vašu dušu do svojho tela.
Tip : Rovnako ako veľké klasické popové skladby, väčšina textov je napísaná v rýmujúcich dvojiciach. Ak si nie ste istí, ktoré texty chcete pridať k vašej skladbe, povedzte to nahlas, aby ste zistili, či sa to rikne.
Nadprirodzené mocnosti
Najprv uniknete bunke tým, že vlastníte svojho duchovného právnika, Soul Ghoulmana, a ocitnete sa pri skúmaní výkvových výšin. Počas dobrodružstva budete musieť nájsť niekoľko položiek, ktoré vyžadujú viac ako ľudské zručnosti.

Pokúšate sa vyhľadať cesnakový zápach? Alebo zadajte okno, ktoré je mimo dosahu? Každý typ stvorenia má svoju vlastnú jedinečnú nadprirodzenú moc, ktorá vám môže pomôcť oslobodiť telo bez života od väzenia.
Tip : Vrhovci majú silný pocit vône, zdá sa, že v meste je málo netopierov, len zriedka vidíte ducha a zombie ... no, môžete to zistiť sami.
Strachové frakcie
Zatiaľ čo Wailing Heights môže byť mierumilovná, prekrvená dedina požehnaná nádhernými panoramatickými výhľadmi (a hra má úžasné umenie v štýle komických kníh), nie všetci miestni obyvatelia sú v priateľských podmienkach.

Vlkodličky vo vežovom bare Ruff House sú prekvapivo vzrušujúce a priateľské balenie pre väčšinu ľudí, ale nedôverujú všetko, čo nemôžu cítiť, znamená to, že pôsobia agresívne na duchov. V pravom slova zmysle, upíri v quete na kávu v kremetári prejavujú pohŕdanie skoro všetkým ne-upírom a zombie ... no, skúste sa s nimi rozprávať!
Tip : Hovoriť s postavou môže vyvolať veľmi odlišnú odpoveď v závislosti od typu stvorenia, ktoré žijete.
Následné motívy
Sledovali ste hore a hore tipy a Francis vyzerá dobre, keď hovoríte a vlastníte miestnych obyvateľov, zbierate a kombinujte texty, počúvajte hudobné stopy a ako všetci skvelí skladatelia; ukradnúť veci z iných skladieb.

Zdroj: https://news.xbox.com/en-us/2018/08/15/tips-and-tricks-wailing-heights-available-now-xbox-one/